un ve yem

Un ve yem sektörüne değer katan bir fuar

İDMA Fuarı, un ve yem sektörüne değer katarak büyüyor

Melek Malkoç
Genel Müdür
ANAMED & ANALİTİK GRUP
“Bugüne kadar düzenlenen İDMA fuarlarının hepsine katıldık. Bu sekizinci fuarda olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tecrübelerimizi, teknolojiye ve gelişime katmış olduğumuz değerleri sunabilmek ve anlatmak amacıyla burada bulunuyoruz.

Sekiz fuardır un ve yem sektörüne değer katarak gelişen bu etkinliği düzenledikleri için Parantez Group ailesini kutluyor, memnuniyetimizi bildiriyoruz.

Anamed Analitik Grup olarak bu gibi organizasyonlardaki hedefimiz, tecrübelerimiz ve değerlerimizle teknolojinin nasıl birleştiğini, beraberce daha iyi ve katma değeri yüksek ürünleri nasıl üretebileceğimizi laboratuvar şartlarında göstermek.

Bu yılki organizasyonumuzu daha görsel ve uygulamalı olarak sunmaya çalıştık. Workshop olarak her gün belli bir saatte tüm katılımcıları davet edip uygulamalı olarak una nasıl değer kattığımızı ve Ar-Ge çalışmalarını nasıl yaptığımızı anlatıyor ve uygulamalarımızı paylaşmaya çalışıyoruz.

Bizim için çok verimli ve olumlu geçen bir organizasyon. Emeği geçenlere ve bu konuda katkıda bulunanlara teşekkür ediyoruz. Bu yılki organizasyonun en önemli özelliklerinden biri, TABADER’in de ayrı bir eğitim programıyla bu organizasyona değer katması. Çünkü TABADER’de belli konularda alınan teorik eğitimlerin pratik uygulamalarını workshop adı altında standımızda gerçekleştiriyoruz. Bu da bu organizasyona daha büyük değer kattı.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Bir sonraki İDMA Fuarı, IDMA AND VICTAM EMEA adı altında 18-20 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. İstanbul Fuar Merkezi’nin 5-6 ve 7. salonlarında gerçekleştirilecek bir sonraki fuar için lütfen tıklayınız…