Hububat işleme fuarı

Hububat işleme fuarı verimli geçti

Hububat işleme fuarı İDMA’ya ziyaretçiler gezmek için değil, alım için gelmişti.

Mustafa Oral
Yönetim Kurulu Başkanı
UNORMAK
“Sekizincisi düzenlenen hububat işleme fuarı İDMA’nın bu sene gayet güzel ve verimli geçtiğini düşünüyorum. Birçok ülkeden katılımcı/ziyaretçi var. Beklediğimizin üzerinde bir katılım söz konusu. Firmamız Unormak açısından çok güzel geçtiğini düşünüyorum.

Kuzey Amerika ve Güney Amerika dışında birçok ülkeden ve coğrafyadan ziyaretçiler geldi. Ve Afrika ağırlıklı müşterilerimiz çoktu. Daha önceden tanıştığımız müşterilerin yanı sıra yeni gelenler de vardı. İhtiyacı olan insanlar vardı. Ancak gelen insanların bizzat ilgilenen ve ihtiyacı olan insanlar olduğunu gözlemledik. Gezmeye gelen insanların sayısı azdı. İhtiyacı olan insanların sayısı ise çok daha fazlaydı.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Bir sonraki İDMA Fuarı, IDMA AND VICTAM EMEA adı altında 18-20 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. İstanbul Fuar Merkezi’nin 5-6 ve 7. salonlarında gerçekleştirilecek bir sonraki fuar için lütfen tıklayınız…