Yükleniyor..

Değirmencilik sektörü için umut oldu.

24 Mart 2019

İDMA Fuarı değirmencilik sektörü için umut oldu.

Ferhan Can
Genel Müdür
FMS GLOBAL

“Ben Parantez Fuarcılık’a bu organizasyonu tertip ettiği için çok teşekkür ederim. Hem kendi adıma hem de değirmencilik sektörü içerisinde yer alan kardeşlerim adına…

Şunu görüyoruz ki, Parantez her iki senede bir düzenlediği İDMA Fuarı’yla hem yurt içi hem de yurt dışı değirmencilik sektörüne mensup kişileri burada gayet başarılı bir şekilde toparlıyor. Gayet başarılı bir şekilde organizasyonu gerçekleştiriyor. Her iki senede gerçekleştirilen bu fuara ben firmam olarak ve daha önceki görevli olduğumuz firmalarla da katılmışlığımız var.

Bu fuarda gelen her müşteri, her ziyaretçi bir amaçla gelmiş. Bilgi sahibi olmaya ya da satın almaya gelmiş. Bu fuarda bilinçli insanlar geldi. Yani gereksiz sorularla ya da amaçsız bir şekilde gelen ziyaretçimiz olmadı. Özellikle de yabancı ziyaretçilerin fazlalığı bu sene dikkatimi çok çekti. Bu da Türk makinecileri ve üreticileri olarak bizleri çok memnun etti. Bize gelecek için umut verdi. Ülkemizdeki ekonomik durum çok yukarılarda olmadığı hâlde, İDMA fuarı bizler için bir umut oldu. Karanlıkta ışık oldu. Açıkçası ben su sene bu kadar verimli geçeceğini beklemiyordum. Ancak yine tatlı bir sürprizle İDMA bizleri çok mutlu etti.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Ciddi Miktarda Katılım Oldu.

24 Mart 2019

Değirmen Makinaları Fuarı olgunluk seviyesinde..

24 Mart 2019

Mobil değirmen fuarda satıldı.

24 Mart 2019