Yükleniyor..

Bakliyat fabrikası için görüşüyoruz

24 Mart 2019

A’dan Z’ye bir fıstık fabrikası ve bakliyat fabrikası için görüşmeler gerçekleştiriyoruz.

İlker Akyürek
Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü
AKYÜREK TEKNOLOJİ

“Akyürek Teknoloji olarak bir kez daha İDMA Fuarı’na katıldık. Fuardaki yoğun ilgi bizi mutlu etti. Ciddi anlamda yurt dışı müşterilerimiz oldu. Fuar boyunca yoğun bir tempoyla müşterilerimizi ağırlıyoruz. Yeni teknolojilerimizi sunuyoruz. Mutluyuz.

Bu seferki fuardan beklentilerimiz çok yüksek düzeyde. Genel olarak şu anda anlaşmasına ve projelerine devam ettiğimiz işlerimiz var. Umuyorum ki, önümüzdeki günlerde bunların onayı gelecek. Bu fuarın olumlu geçtiğini söyleyebilirim.

Şu anda Doğu Bloku ve Balkan ülkelerinden yoğun ilgi var. Arap ülkelerinden ve Afrika ülkelerinden müşterilerimiz var. Bunlarla sürekli görüşüyoruz ve fuardan sonra da devamı olacak gibi görünüyor.

Genel olarak şu anda fabrika satışı konusunda görüşmeler yapıyoruz. A’dan Z’ye bir fıstık fabrikası, bakliyat eleme fabrikası görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. Durum iyi gözüküyor.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Ciddi Miktarda Katılım Oldu.

24 Mart 2019

Değirmen Makinaları Fuarı olgunluk seviyesinde..

24 Mart 2019

Mobil değirmen fuarda satıldı.

24 Mart 2019