Yükleniyor..

Ziyaretçilerimizin soruları çok güzeldi

24 Mart 2019

Buchi için fuar gayet iyi geçti. Ziyaretçilerimizin soruları çok güzeldi. Ziyaretçi profilini, konuyla ne kadar ilgili olduklarını oradan da anlayabiliyoruz.

Eftal Ok
Genel Direktör
BUCHI

“Buchi olarak İDMA Fuarı‘nın bizim için gayet iyi geçtiğini söyleyebilirim. Hedeflediğimiz kitleye ulaştık. Yurtdışından da ilk iki gün oldukça yüksek sayıda konuğumuz geldi. Oradan da bayağı olumlu sonuç aldık.

Ortadoğu ve Türki cumhuriyetler ve Doğu Avrupa’dan gelen ziyaretçilerimizin daha yoğunluklu olduğuna şahitlik ettik.

Aslında ziyaretçilerimizin soruları çok güzeldi. Ziyaretçi profilini, konuyla ne kadar ilgili olduklarını oradan da anlayabiliyoruz. Gerçekten güzel sorular sordular.

Bizim hızlı analiz yöntemlerine hitap eden teknolojilerimiz daha yeni olduğundan dolayı, standımıza ilgi çok yüksekti. Ziyaretçilerimiz konuyu bildiklerinden dolayı cihazların işe yararlığı konusunda daha kolay ikna oldular. Bizim için de bu güzel bir şeydi. Konuyu zevkle anlattık.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Ciddi Miktarda Katılım Oldu.

24 Mart 2019

Değirmen Makinaları Fuarı olgunluk seviyesinde..

24 Mart 2019

Mobil değirmen fuarda satıldı.

24 Mart 2019