Yükleniyor..

Değirmen fuarı İDMA heyecan verici

24 Mart 2019

Değirmen fuarı İDMA, Türkiye’nin cazibesini dünyaya gösterdi.

Cihangir Fikri Saatçioğlu
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
ÇİFT KARTAL DEĞİRMEN MAKİNELERİ

“Firmamız 45 yıllık bir serüvene sahip ve 80 ülkeye ihracat yapıyor. Bu yüzden değirmen fuarı İDMA‘da, birçok ülkeden eski müşterilerimizle tekrar buluşma imkânımız oldu. Zaten bu fuarın bizler için ana faydalarından birisi eski müşterilerimizle buluşmak için bir merkez olması. İkincisi ise yeni tasarladığımız ekipmanları, yatırım planı olan firmalara duyurma fırsatı sunması. Bu açıdan İDMA Fuarı’nı güzel bir fırsat ve heyecan verici bir etkinlik olarak değerlendiriyoruz.

Birçok farklı ülkeden, birçok farklı kategoriden firmanın fuara katıldığını görmek bizleri heyecanlandırdı. Agribusiness, tarım ve hayvancılığı birlikte içeren ve tüm dünyanın en popüler alanlarından biri. Ve bu fuarın da o yönden dikkat çekici bir özelliğe sahip olduğuna kanaat getirmekteyim.

Daha üç gün önce Özbekistan’daki fuardan apar topar bu fuara geldik. Türkiye, özellikle son 20 yılda yükselen ekonomik ivmesiyle  her sektördeki yatırımcı için ciddi anlamda bir cazibe noktası hâline geldi. Ülkenin son dönemde hızla artan hayvancılık sektöründeki ivmesini düşününüz. Ayrıca  bizim de hem tarım/hayvancılık makine ve ekipmanlarının hem de gıda makine ve ekipmanlarının üreticisi olmamız sebebiyle birçok geniş portföydeki müşterilerle bu fuarda görüşme imkânımız oldu.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Ciddi Miktarda Katılım Oldu.

24 Mart 2019

Değirmen Makinaları Fuarı olgunluk seviyesinde..

24 Mart 2019

Mobil değirmen fuarda satıldı.

24 Mart 2019