Yükleniyor..

İDMA Fuarı beklentilerimizi karşıladı

24 Mart 2019

İDMA Fuarı beklentilerimizi oldukça karşıladı, katılımdan memnunuz.

Can Kantar
Pazarlama Müdürü
ABP

“ABP olarak İDMA Fuarı’na düzenli olarak katılıyoruz. Bu sene de beklentilerimizi oldukça karşıladı. Elimizden geldiği kadar yetişmeye çalışıyoruz. Genel anlamda, değirmenciler olsun, gözetim firmaları olsun, katılımdan memnunuz.

Türkiye pazarına hitap ettiğimiz için fuar öncesinde de buraya davet ettiğimiz birçok yerli firmadan katılımcımız oldu. Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Özbekistan, Fransa ve Almanya’dan gelen ziyaretçilerimiz oldu.

Çiftçiden sofraya kadar uzanan bu sektörle ilgili son 35 yıldır hep yenilikleri getirmeye çalıştık. Bu sene başında da piyasaya sunduğumuz özellikle çiftçilerin ve tahıl tüccarlarının 5 saniyede proteini laboratuvar doğruluğunda ölçebilecekleri bir cihazı tanıtmış bulunuyoruz. Ürünümüz bir kilogramın altında, 6 kalem pille çalışıyor. Her yerde bulabileceğiniz bir şey. Yalnızca 3 gramlık bir buğday numunesiyle size laboratuvar doğruluğunda rutubet, glüten, yaş protein, yağ ve karbonhidrat ölçümünü gönderiyor. Üstelik bunları cep telefonu uygulamasına sınırsız bir şekilde kaydedebiliyorsunuz. Ölçümler konumlarıyla birlikte saklanıyor. Bilgisayar ekranınıza bunu aktardığınız zaman da yüzlerce on binlerce ölçümün konumunu haritadan paylaşabiliyorsunuz.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Ciddi Miktarda Katılım Oldu.

24 Mart 2019

Değirmen Makinaları Fuarı olgunluk seviyesinde..

24 Mart 2019

Mobil değirmen fuarda satıldı.

24 Mart 2019