Demaco

Demaco için mükemmel bir fuar

Demaco olarak bir sonraki İDMA’ya daha büyük stand ve makinelerimizle katılacağız

Len Defrancisci
Yönetim Kurulu Başkanı
DEMACO 
“Demaco şirketinin sahiplerinden biriyim. ABD merkezli bir şirketiz. Makarna makineleri yapıyoruz. Makinelerimizi dünya çapında satıyoruz. Türkiye’de bulunmaktan ve İDMA Fuarı‘nda ekipmanlarımızı göstermekten çok mutluyuz.

İlk defa buradayız. Fuarı kesinlikle çok sevdik. İnsanlar çok çok hoş. Bu fuar gözlerimizi bilmediğimiz birçok şeye açtı. Kuşkusuz, buradaki Türkiye’deki teknoloji çok ileri düzeyde. Ve buradaki insanlar mükemmel kalitedeki ekipmanları gerçekten takdir ediyorlar. Bunu görmemiz bizim için gerçekten çok iyi oldu. Ayrıca farklı pazarları da öğrenmiş olduk.

Bu fuar uluslararası nitelikteydi. Yani demek istediğim, dünyanın her yerinden insanlar standımıza geldiler. Bunu beklemiyorduk. Böyle olacağını düşünmemiştik. Sadece Türkiye’den ziyaretçi olacağını düşünüyorduk. Buraya geldik ve dünyanın dört bir yanından birçok insanın olduğunu gördük. Harika sorular soruyorlar. Farklı bölgelerdeki farklı pazarlar hakkında bilgi edindik.

Gerçekten benim için de iyi olacak. Çünkü farklı pazarlara daha iyi hizmet edebilmek için ekipmanlarımızı götürecek ve teknolojimizle farklı şeyler yapacağız. Bu yüzden gerçekten heyecanlıyım. Bu her açıdan mükemmel bir fuar.

İDMA Fuarı’na tekrar büyük bir tutkuyla katılacağım. Kesinlikle tekrar geleceğiz, belki daha büyük bir stand ve makinelerimiz bile olabilir. Daha fazla kişiyle görüşebilmek için muhtemelen bir dahaki sefere daha fazla personelle geleceğiz. Çünkü çok yoğun bir gündü ve evet, bir daha ki sefere tekrar gelmeyi planlıyoruz.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Bir sonraki İDMA Fuarı, IDMA AND VICTAM EMEA adı altında 18-20 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. İstanbul Fuar Merkezi’nin 5-6 ve 7. salonlarında gerçekleştirilecek bir sonraki fuar için lütfen tıklayınız…