Değirmen teknolojileri fuarı

Çok memnum kaldığımız bir fuar oldu

Değirmen teknolojileri fuarı İDMA, çok memnum kaldığımız bir fuar oldu

Ahmet Özdemir

Türkiye Temsilcisi
Amandus Kahl
İDMA Değirmen Fuarı bekleneni verdi. Amandus Kahl’ın çalışma alanının çeşitli olması sebebiyle her sektörden ziyaretçimiz oldu. Dolayısıyla bizim fuardan memnun ayrıldığımızı ifade edebilirim.

Uluslararası ziyaretçilerden bahsetmek gerekirse; özellikle Afrika ülkelerinden, Ortadoğu ülkelerinden ziyaretçilerimiz oldu. Türkiye’den de birçok müşterilerimiz ziyaret etti. Bunların birçoğu, makinelerimizin özellikleri hakkında bilgi istedi. Ayrıca firmanın hangi alanda hizmet sunduğunu merak edenler vardı. Ve kendilerine uygun olan teknolojilerle ilgili bilgiler de istediler.

Bu arada proje ve satın alma konusunda da önemli görüşmelerimiz oldu. O açıdan çok memnun edici bir fuar geçirdiğimizi söyleyebilirim.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Bir sonraki İDMA Fuarı, IDMA AND VICTAM EMEA adı altında 18-20 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. İstanbul Fuar Merkezi’nin 5-6 ve 7. salonlarında gerçekleştirilecek bir sonraki fuar için lütfen tıklayınız…