bakliyat fabrikası

Bakliyat fabrikası için görüşüyoruz

A’dan Z’ye bir fıstık fabrikası ve bakliyat fabrikası için görüşmeler gerçekleştiriyoruz

İlker Akyürek
Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü
AKYÜREK TEKNOLOJİ
“Akyürek Teknoloji olarak bir kez daha İDMA Fuarı’na katıldık. Fuardaki yoğun ilgi bizi mutlu etti. Ciddi anlamda yurt dışı müşterilerimiz oldu. Fuar boyunca yoğun bir tempoyla müşterilerimizi ağırlıyoruz. Yeni teknolojilerimizi sunuyoruz. Mutluyuz.

Bu seferki fuardan beklentilerimiz çok yüksek düzeyde. Genel olarak şu anda anlaşmasına ve projelerine devam ettiğimiz işlerimiz var. Umuyorum ki, önümüzdeki günlerde bunların onayı gelecek. Bu fuarın olumlu geçtiğini söyleyebilirim.

Şu anda Doğu Bloku ve Balkan ülkelerinden yoğun ilgi var. Arap ülkelerinden ve Afrika ülkelerinden müşterilerimiz var. Bunlarla sürekli görüşüyoruz ve fuardan sonra da devamı olacak gibi görünüyor.

Genel olarak şu anda fabrika satışı konusunda görüşmeler yapıyoruz. A’dan Z’ye bir fıstık fabrikası, bakliyat eleme fabrikası görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. Durum iyi gözüküyor.”

Bilgi: 8. Uluslararası Un, Yem, İrmik, Mısır, Pirinç, Bulgur Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Bir sonraki İDMA Fuarı, IDMA AND VICTAM EMEA adı altında 18-20 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. İstanbul Fuar Merkezi’nin 5-6 ve 7. salonlarında gerçekleştirilecek bir sonraki fuar için lütfen tıklayınız…