TR
Dil Seçiniz

Vitrin

FUAR BİLGİLERİ
Fuar Adı: İDMA 2017 - 7. Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı
Tarihi: 04-07 Mayıs 2017
Yer: İstanbul Fuar Merkezi, Salon 1-2-3-4, Yeşilköy / İSTANBUL
Türü ve Periyodu:

Uluslararası İhtisas - Üç Yılda Bir

Ziyaret Saatleri:

04-06 Mayıs 2017 10:00-19:00
07 Mayıs 2017 10:00-17:00

Fuar Hakkında

Hububat ve bakliyat işleme sektöründeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri dünyaya duyurmak amacıyla Parantez Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri, Makarna veBisküvi Teknolojileri Fuarı İDMA, ilk olarak 2005 yılında düzenlenmiştir.

3 yılda bir İstanbul’da düzenlenen ve düzenlendiği ilk yıldan itibaren gerek katılımcı gerekse ziyaretçi sayısının önemli oranda arttırmayı başaran İDMA Fuarı, günümüzde hububat ve bakliyat işleme teknolojileri alanında dünya genelinde düzenlenentek geniş çaplı uluslararası teknoloji fuarı niteliğindedir.

Hububat ve bakliyat sektörüne yönelik teknoloji, ürün ve hizmet geliştiren firmalarının katılımcı olarak yer aldığı İDMA Fuarı’nda; un, irmik, mısır, pirinç ve yem değirmenleriile bakliyat temizleme, ambalajlama, makarna ve bisküvi tesisleri için geliştirilen enson teknolojiler sergilenmektedir. Bunların yanı sıra tahıl depolama siloları, dolum,taşıma ve tahliye sistemleri, laboratuvar cihazları, katkı maddeleri, ambalaj makinelerive malzemeleri ile yedek parça ve yan sanayi ürünlerindeki en son yeniliklerde yine İDMA’da ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hububat ve bakliyat işleme sektörüne yönelik her türlü çözümün, tüm alternatifleriyle birlikte İDMA Fuarı’nda yer alması, 140 ülkedeki işleyicilerin yatırım programlarını yapmak ve gerekli bağlantılarını kurmak için İDMA’da buluşmasını sağlamaktadır.

SPONSORLAR
MEDYA PARTNERLERİ
DESTEKLEYEN KURUMLAR